Wspólnota Królowej Pokoju

przy PARAFII pw. MACIERZYŃSTWA NMP w ZBĄSZYNKU

Orędzie, 25. grudnia 2015 „Drogie dzieci! Również dziś niosę wam swego Syna Jezusa i obejmując [Go] daję wam Jego pokój i pragnienie Nieba. Modlę się z wami o pokój i wzywam was, abyście byli pokojem. Wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławiństwem pokoju. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Nasza Wspólnota

Orędzia Matki Bożej Medziugorju Apostolat Margaretka Czytania na każdy dzień Linki Kontakt

Strona Parafii |Główna | Świadectwa | Pielgrzymki | Program modlitewny | Maryja | Widzący | Wiadomości | Figury Matki BożejHistoria |

 


Orędzie przekazane Ivanowi w Katedrze Wiedeńskiej 17 listopada 2011 roku

 

17. listopada po wieczornej Mszy świętej, celebrowanej przez kard. Christopha Schönborna, Ivan Dragicević podzielił się z 5.000 wiernych swoim spotkaniem z Matką Bożą w katedrze św. Szczepana Męczennika, które miało miejsce podczas modlitwy różańcowej:

Chciałbym wykorzystać tę okazję do opisania Wam dzisiejszego wieczornego spotkania razem z Matką Bożą. Wszystkie spotkania z Matką Bożą trudno jest tak naprawdę opisać, trudno jest znaleźć właściwe słowa. Przez te trzydzieści lat próbuję, szukam lepszych i piękniejszych słów, ale wierzcie mi, jeszcze ich nie odnalazłem. Trudno jest opisać to spotkanie. Oto stoję przed wami i jedną częścią jestem jeszcze z Nią (...)

 Po każdym spotkaniu z Matką Bożą, potrzeba mi paru godzin, aby z tego spotkania wrócić do tego świata i do realności tego świata. Kiedy Matka Boża przychodzi, tak naprawdę przynosi nam pewną część raju. Dlatego słowami chcę przybliżyć wam to co najważniejsze z tego dzisiejszego, wieczornego spotkania.

 Na wszystkie spotkania razem z Matką Bożą, my zawsze przygotowujemy się poprzez modlitwę różańcową. Poprzez modlitwę różańcową przybliżamy się do Niej. Odmawiając różaniec razem z Wami, od godz. 18.40 coraz mocniej i mocniej, odczuwałem Jej bliskość w swoim sercu.

 Gdy podczas modlitwy uklęknąłem, odkąd nie słyszeliście mojego głosu, to była chwila, kiedy Matka Boża przyszła. Pierwszy raz, kiedy Matka Boża przychodzi, pojawia się światłość, a światłości tej nie można porównać do żadnej innej, którą my widzimy na ziemi. Kiedy Matka Boża przychodzi, wówczas ja niczego nie widzę wokół siebie, nie odczuwam ani czasu, ani przestrzeni. Dziś wieczorem Matka Boża przyszła do nas bardzo, bardzo radosna i szczęśliwa. Przywitała się z nami na początku swoim matczynym pozdrowieniem "Niech będzie pochwalony Jezus, moje drogie dzieci", a po tym modliła się tutaj, wyciągając ręce nad wami i nad obecnymi księżmi.

 Matka Boża pobłogosławiła nas swoim matczynym błogosławieństwem i przyniesione dewocjonalia. Następnie w szczególny sposób poleciłem Jej tę parafię i Ciebie Eminencjo, kardynale. Matka Boża modliła się szczególnie za tę parafię i jej potrzeby.

 Poleciłem Gospie was wszystkich, wszystkie wasze potrzeby, wasze intencje i wasze rodziny. Matka Boża modliła się w szczególności za wszystkich was obecnych i za chorych. Następnie Gospa zwróciła się do nas wszystkich słowami:

 

Ivan Dragicević

 

"Drogie dzieci. I dziś wzywam was do modlitwy, szczególnie kiedy szatan pragnie wojny i nienawiści. Ja was wzywam ponownie, dziatki. Módlcie się, aby Bóg dał pokój każdemu sercu, i bądźcie nosicielami pokoju w tym niespokojnym świecie.  Jestem z wami i wstawiam się przed Bogiem za każdym z was. A wy nie bójcie się, ponieważ kto się modli, nie boi się zła i nie ma nienawiści w sercu. Dziękuję wam drogie dzieci, że i dziś odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 Później modliłem się razem z Matką Bożą modlitwami "Ojcze Nasz" i "Chwała Ojcu". Następnie Matka Boża kontynuowała modlitwę za nas wszystkich. Odeszła w znaku świetlistego krzyża z pozdrowieniem „Idźcie w pokoju moje drogie dzieci".

 To było to, co najważniejsze z dzisiejszego wieczornego spotkania razem z Matką Bożą. Ten wieczór, który spędziliśmy razem na wspólnej modlitwie był wypełniony Duchem Świętym. To może być pięknięjszy początek Adwentu. Mam nadzieję, że wszyscy my dzisiaj, gdy wrócimy do naszych domów z tym duchowym odnowieniem, które dzisiaj rozpoczęliśmy, będziemy kontynuować go z naszymi rodzinami, że rozpoczniemy ewangelizację w naszych rodzinach, i że staniemy się siewcami, siewcami ziarna. Matka Boża wzywa nas, abyśmy byli siewcami ziarna. Mam nadzieję, że ziarno to spadło na dobrą glebę i przyniesie dobre owoce. Niech tak się stanie. Dziękuję.


 

Na stronie tej zamieszczono materiały z strony Dzieci Maryi Królowej Pokoju

 http://www.medjugorje.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=701:ivan-dragicevi-o-spotkaniu-z-matk-bo-&catid=79:aktualnoci-2011-r&Itemid=56

Zbąszynek 2002-2004

Telefon

0 (prefix) 68 384 99 29

Fax

-------------------

Poczta elektroniczna

Informacje ogólne:

 mjundzill@poczta.onet.pl , jurdan50@poczta.fm